Renault 12 ve Toros Türkiye Kulübü
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Renault 12 ve Toros Türkiye Kulübü

Renault 12 ve Toros Kulübü

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ORJİNAL RENAULT 12 PARÇALARI

2 posters
YazarMesaj
R12TX87

R12TX87

Doğum tarihi : 14/09/99

ORJİNAL RENAULT 12 PARÇALARI Empty
MesajKonu: ORJİNAL RENAULT 12 PARÇALARI   ORJİNAL RENAULT 12 PARÇALARI Icon_minitimePaz Mart 07, 2021 5:14 pm

Merhaba Ön Far Çerçevelerim solmuş durumda.Ve nikelajlı ön panjur arıyorum.Genel olarak sürekli alışveriş yaptığınız güvenilir bir website var mı Smile Bilgi veren abilerime ve kardeşlerime şimdiden çok teşekkürler.
bahtiyar60

bahtiyar60

Doğum tarihi : 02/07/56

ORJİNAL RENAULT 12 PARÇALARI Empty
MesajKonu: Geri: ORJİNAL RENAULT 12 PARÇALARI   ORJİNAL RENAULT 12 PARÇALARI Icon_minitimePtsi Mart 08, 2021 11:40 am

R12TX87 demiş ki:
Merhaba Ön Far Çerçevelerim solmuş durumda.Ve nikelajlı ön panjur arıyorum.Genel olarak sürekli alışveriş yaptığınız güvenilir bir website var mı Smile Bilgi veren abilerime ve kardeşlerime şimdiden çok teşekkürler.
Sayın İlyas kardeşim,Eğer eski far çerçevelerin ve panjurun sağlamsa boyayabilirsin.Yeni alacağın panjur ve çerçeveler yan sanayi olursa kasaya tam oturmayacaktır.Fabrikanın zamanında kullandığı marka Bursa plastiktir.Samsun da gülsan sanayide Ümit Suluova diye bir parçacı vardı sanırım onda bulursun.Kolay gelsin.

R12TX87 likes this post

ORJİNAL RENAULT 12 PARÇALARI
1 sayfadaki 1 sayfası