Renault 12 ve Toros Türkiye Kulübü
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Renault 12 ve Toros Türkiye Kulübü

Renault 12 ve Toros Kulübü

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bazı orjinal R12 yedek parçaları

+2
efecelebi
kaankaancan
6 posters
YazarMesaj
kaankaancan

kaankaancan

Doğum tarihi : 01/01/57

Bazı orjinal R12 yedek parçaları Empty
MesajKonu: Bazı orjinal R12 yedek parçaları   Bazı orjinal R12 yedek parçaları Icon_minitimePaz Kas. 06, 2011 8:09 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

yukarıdaki linkte. rahmetli babasının R12 sinden kalma orjinal parçalar olduğunu söyleyen kişinin satılık yedek parçaları.
2 jantını ben aldım. çiftini 50 ye sıfır kullanılmamış.
efecelebi

Doğum tarihi : 15/09/84

MesajKonu: Geri: Bazı orjinal R12 yedek parçaları   Bazı orjinal R12 yedek parçaları Icon_minitimePerş. Kas. 10, 2011 2:43 pm

Bu satıcı eski üyemizdir, açık mavi Faz 1 bi sw 12leri vardı, kaza yapınca bazı parçaları temin edemeyip sattılar, harikaydı araç...
Lion

Lion

Doğum tarihi : 03/04/76

MesajKonu: Geri: Bazı orjinal R12 yedek parçaları   Bazı orjinal R12 yedek parçaları Icon_minitimeC.tesi Şub. 25, 2012 4:34 pm

bende birkaç parça aldım da...... yine bugün yağmur deli olacam...

RenaulToroSw

RenaulToroSw

MesajKonu: Geri: Bazı orjinal R12 yedek parçaları   Bazı orjinal R12 yedek parçaları Icon_minitimeC.tesi Şub. 25, 2012 4:41 pm

Kaça aldın parçaları hocam?? Davlumbazları almakla ne kadar iyi ettiğini taktırdığında farkediceksin derim Wink
https://renault12vetoros.yetkin-forum.com
Lion

Lion

MesajKonu: Geri: Bazı orjinal R12 yedek parçaları   Bazı orjinal R12 yedek parçaları Icon_minitimeC.tesi Şub. 25, 2012 4:44 pm

davlumbaz çokda aman aman kalitede değil...10tl...diğerlerini söyleyemem Very Happy 80krş,1tl,3 tl gibi Embarassed en fazla tutar 22tl ile 20w/50 Very Happy
RenaulToroSw

RenaulToroSw

MesajKonu: Geri: Bazı orjinal R12 yedek parçaları   Bazı orjinal R12 yedek parçaları Icon_minitimeC.tesi Şub. 25, 2012 4:49 pm

Lion demiş ki:
davlumbaz çokda aman aman kalitede değil...10tl...diğerlerini söyleyemem Very Happy 80krş,1tl,3 tl gibi Embarassed en fazla tutar 22tl ile 20w/50 Very Happy

Uygun fiyata almış olman güzel Very Happy Sodsan marka davlumbazlar 20-30 arası satılıyor.Diğerlerinin fiyatlarıda baya iyiymiş Very Happy Araba bayram edicek sanırım.
by_pandizotçu

by_pandizotçu

Doğum tarihi : 22/11/87

MesajKonu: Geri: Bazı orjinal R12 yedek parçaları   Bazı orjinal R12 yedek parçaları Icon_minitimeC.tesi Şub. 25, 2012 4:55 pm

davlumbaz olmasa olmazı cok faydası var zaman la goruceksiniz yanlız tanpon artık benı emeklıye ayırın der gibi Smile
Lion

Lion

MesajKonu: Geri: Bazı orjinal R12 yedek parçaları   Bazı orjinal R12 yedek parçaları Icon_minitimeC.tesi Şub. 25, 2012 4:58 pm

RenaulToroSw demiş ki:
Lion demiş ki:

Uygun fiyata almış olman güzel Very Happy Sodsan marka davlumbazlar 20-30 arası satılıyor.Diğerlerinin fiyatlarıda baya iyiymiş Very Happy Araba bayram edicek sanırım.

aldığım sodsan marka....yalnız bakıyorumda senin montaj resimlerinde daha kaliteli duruşu var
sendeki marka nedir? daha kaliteliside var galiba....
ısı tabancasını buldum yarın alıyorum ve hava bize oyun yapmaz ise doğru arkadaşların yanına...
Lion

Lion

MesajKonu: Geri: Bazı orjinal R12 yedek parçaları   Bazı orjinal R12 yedek parçaları Icon_minitimeC.tesi Şub. 25, 2012 5:00 pm

by_pandizotçu demiş ki:
davlumbaz olmasa olmazı cok faydası var zaman la goruceksiniz yanlız tanpon artık benı emeklıye ayırın der gibi Smile

tampon ? hangi tampon? kimin tampon Question Rolling Eyes
by_pandizotçu

by_pandizotçu

MesajKonu: Geri: Bazı orjinal R12 yedek parçaları   Bazı orjinal R12 yedek parçaları Icon_minitimeC.tesi Şub. 25, 2012 6:26 pm

Lion demiş ki:
by_pandizotçu demiş ki:

tampon ? hangi tampon? kimin tampon Question Rolling Eyes

aaa cok özur abi karıştırdım senı tanponlar iyimiş Smile Smile
RenaulToroSw

RenaulToroSw

MesajKonu: Geri: Bazı orjinal R12 yedek parçaları   Bazı orjinal R12 yedek parçaları Icon_minitimeC.tesi Şub. 25, 2012 10:33 pm

Lion demiş ki:

aldığım sodsan marka....yalnız bakıyorumda senin montaj resimlerinde daha kaliteli duruşu var
sendeki marka nedir? daha kaliteliside var galiba....
ısı tabancasını buldum yarın alıyorum ve hava bize oyun yapmaz ise doğru arkadaşların yanına...

Benim aldığımda sodsan markaydı.birkaç yıl önce 18 liraya almıştım.Şimdiki fiyatları 20-30 arası Smile Cidden bedavaya almışsın diyebilirim.Sodsan dan önceki üzerindeki davlumbazlar sert plastiktendi,Yıllar içinde güneşle sıcaktan çürümüş dökülüyodu.Ben bunlardan memnun kaldım.Esnek plastik olduğundan dolayı gayet iyiler.Isı tabancası davlumbazları takarkende lazım olucaktır.Sadece tampon için almamış olucaksın yani hocam. Smile Yarına hava güzel olur umarım oralarda.Resimleri bekleriz.
Lion

Lion

MesajKonu: Geri: Bazı orjinal R12 yedek parçaları   Bazı orjinal R12 yedek parçaları Icon_minitimeC.tesi Şub. 25, 2012 10:49 pm

bu yorumu yazman iyi oldu +1 ....bende niye esnek yapmışlar çakma mı diyordum.. Very Happy
koraytek2007

koraytek2007

Doğum tarihi : 15/08/89
İş/Hobiler : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Bazı orjinal R12 yedek parçaları   Bazı orjinal R12 yedek parçaları Icon_minitimePaz Şub. 26, 2012 4:35 pm

Güle güle kulanın.Araba sevinecek.
Bende kış başında Sodsan davlumbaz aldım fakat bir türlü takmaya fırsatım olmadı.Yok pütür,yok temizlik derken kış bitmeden bir ara sıkıştırıp takacam Smile
Lion

Lion

MesajKonu: Geri: Bazı orjinal R12 yedek parçaları   Bazı orjinal R12 yedek parçaları Icon_minitimePaz Şub. 26, 2012 8:02 pm

sağolasın koray....bugün R9-11den Selim aga,Müslim,Ali abinin dükkan önünde ilk önce
tamponlara ısı tabancası ile geçtik özellikle arka tampon beyaz gibiydi canavar oldu
cam filimlerini hallettik,anti pas ile pa sökücü vs.dalınca davlumbaza sıra gelemedi
ilerleyen zamanda kısmetse....

RenaulToroSw

RenaulToroSw

MesajKonu: Geri: Bazı orjinal R12 yedek parçaları   Bazı orjinal R12 yedek parçaları Icon_minitimePaz Şub. 26, 2012 8:18 pm

Tampon baya güzel olmuşa benziyor.Selim abide olaya el atmışsa tamamdır Smile Ellerinize sağlık.Tampon için video veya resim varsa belkiyoruz Smile Arabanın filmli halinide görmek isterim.Ufak ayrıntılar büyük farklar yaratabiliyor.
by_pandizotçu

by_pandizotçu

MesajKonu: Geri: Bazı orjinal R12 yedek parçaları   Bazı orjinal R12 yedek parçaları Icon_minitimePtsi Şub. 27, 2012 12:18 am

abi bak ne buldum bence bu torosa cok yakışır

Bazı orjinal R12 yedek parçaları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ORJİNAL RENAULT 12 PARÇALARI
» satılık toros parçaları
» 97TOROSTAN ÇIKMA MOTOR PARÇALARI
» LPG yedek parça
» Artan Yedek Parçalar