Renault 12 ve Toros Türkiye Kulübü
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Renault 12 ve Toros Türkiye Kulübü

Renault 12 ve Toros Kulübü

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Lpgde boşa atınca istop etme

2 posters
YazarMesaj
salih_61

salih_61

Doğum tarihi : 05/11/87

Lpgde boşa atınca istop etme Empty
MesajKonu: Lpgde boşa atınca istop etme   Lpgde boşa atınca istop etme Icon_minitimeSalı Ocak 24, 2017 7:47 am

Mrb arkadaşlar ortalama 100 km hızla giderken boşa atınca aracım istop ediyor hava filtresinin hava girişi bantla kapalıydı banti söktükten sonra böyle olmaya başladı bu normal birseymi birde LPG beyni üzerinde bulunan sarı ayar vidasini sonuna kadar kistim zaten az açıktı bunun etkisi varmı illaki hava filtresinin hava girişi tammn kapalımi olması gerekiyo
W124

W124

Doğum tarihi : 01/01/88

Lpgde boşa atınca istop etme Empty
MesajKonu: Geri: Lpgde boşa atınca istop etme   Lpgde boşa atınca istop etme Icon_minitimePaz Mart 05, 2017 6:06 pm

Sarı vidayı eski haline getiriniz. Gazın rölantisini orası ayarlar. Hava filtresindeki banttan ben de kurtulmak istiyorum ama hatayı henüz bulamadım. Bulursam burada da blogda da yazarım.
http://renault12tl.blogspot.com.tr

Lpgde boşa atınca istop etme
1 sayfadaki 1 sayfası