Renault 12 ve Toros Türkiye Kulübü
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Renault 12 ve Toros Türkiye Kulübü

Renault 12 ve Toros Kulübü

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Solex 31 eisa (tek boğazlı karbüratör) aranıyor.

3 posters
YazarMesaj
evren

evren

Doğum tarihi : 30/07/77

Solex 31 eisa (tek boğazlı karbüratör) aranıyor.  Empty
MesajKonu: Solex 31 eisa (tek boğazlı karbüratör) aranıyor.     Solex 31 eisa (tek boğazlı karbüratör) aranıyor.  Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2014 7:58 am

Elinde 75 Renault 12 TL için solex tek boğazlı solex 31 eisa karbüratör varsa iletişime geçelim. Arabanın üzerindeki orijinal karbüratörü gövdesinden delip lpg borusunu bağlamışlar. Arabayı orijinal hale getireceğim için lpg'yi sökeceğim. Ancak temiz bir karbüratör bulmam gerekli.
RenaulToroSw

RenaulToroSw

MesajKonu: Geri: Solex 31 eisa (tek boğazlı karbüratör) aranıyor.     Solex 31 eisa (tek boğazlı karbüratör) aranıyor.  Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2014 3:00 pm

sanayide çıkmacılara bakıverdim ama ya toros karbüratörüne çevrilmiş yada dediğiniz gibi göbekten lpg girilmiş.işiniz biraz zor olucak sanırım  Rolling Eyes yine olurda denk gelirse haber veririm Wink
https://renault12vetoros.yetkin-forum.com
W124

W124

Doğum tarihi : 01/01/88

MesajKonu: Geri: Solex 31 eisa (tek boğazlı karbüratör) aranıyor.     Solex 31 eisa (tek boğazlı karbüratör) aranıyor.  Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2014 6:24 pm

Benimki mikserli olsa takaslardım ama bendeki de delik. Mikserlilerde de karbüratör kepi kaputa değiyor.
http://renault12tl.blogspot.com.tr
evren

evren

MesajKonu: Geri: Solex 31 eisa (tek boğazlı karbüratör) aranıyor.     Solex 31 eisa (tek boğazlı karbüratör) aranıyor.  Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2014 8:55 pm

Teşekkürler arkadaşlar. Son çare olarak bayramda Aydın sanayisine bakacağım. Bulursam orada bulurum. Ankara'daki çıkmacılarda bile yok.
RenaulToroSw

RenaulToroSw

MesajKonu: Geri: Solex 31 eisa (tek boğazlı karbüratör) aranıyor.     Solex 31 eisa (tek boğazlı karbüratör) aranıyor.  Icon_minitimePaz Tem. 13, 2014 12:46 am

Aydın'da karbüratör revizyonu yapan yerler baya meşhur hatta bende bi ara r12 ts weber karbüratörü revizyona götürmüştüm.Memnun kaldım.Kazanır karbüratör yenilemeydi yanlış hatırlamıyorsam.En son yıkamacı olmuştu dükkanın bir kısmı ama atölyede yine karbüratör işlerine devam ediyorlar sanırım. 0256 211 34 94 numarası.İsterseniz bi görüşün.Aydın reno yönünden zengin olduğu için illaki çıkar bişeyler.En olmadı sizin karbüratör revizyona girer lpg için açılan delik alüminyum kaynakla doldurulur.
https://renault12vetoros.yetkin-forum.com
evren

evren

MesajKonu: Geri: Solex 31 eisa (tek boğazlı karbüratör) aranıyor.     Solex 31 eisa (tek boğazlı karbüratör) aranıyor.  Icon_minitimePaz Tem. 13, 2014 1:13 am

Telefon numarası çok iyi oldu. Bayrama gidince görüşürüm. Wink
evren

evren

MesajKonu: Geri: Solex 31 eisa (tek boğazlı karbüratör) aranıyor.     Solex 31 eisa (tek boğazlı karbüratör) aranıyor.  Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2014 6:28 am

Parçalanmış yarım sıfır karbüratör ve tamir takımını bulup aldım.

Solex 31 eisa (tek boğazlı karbüratör) aranıyor.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vida Aranıyor
» Satılık Şanzuman Aranıyor..!!
» 71 model r12 tl tampon babaları aranıyor...
» Temiz Durumda Faz1 Dürbün Göğüs Torpido Aranıyor